Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
PRIDITE NAS POGLEDATI NA NOV FORUM http://graphicavenue.forumsl.net/

 

 BlueSky^^

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
BlueSky^^
6.stopnja
6.stopnja
BlueSky^^


• starost : 24
• kraj : Koper, Slovenia
• prispevki : 132

BlueSky^^ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: BlueSky^^   BlueSky^^ EmptyNed Apr 29, 2012 9:09 am

My life and me.

No tko da še js začnem.
Sm Tina in stara sm 12 let, ja uem mala sm komi 7. razred. Mam rjave lase nekje do ramen in modro-sive oči. visoka sm približno 160 cm. Žiuim blizu Kopra na nekem griču ki naj bi bil Kampel. To niso rauno route ampak useeno. Rojena sm bla 22. 12. 1999 u Izoli u bolnici XD. U Kampel smo se preselil ko sm mela newem 4 leta se mi zdi. Prej smo živeli pri noni u bošamarinu to je tam zraven. Da mi ni doug cajt mi dan polepša moj bratec -.- lepše ne bi moglo bit xp. Najraje lenarim xd, čeprau se hitro naveličam in grem gledat tv, poslušat muziko in malo na komp. Sm člouek ki se rad smeji in tudi joče ( BlueSky^^ 2310055860 ). Za nekatere sm "močna" oseba za nekatere ful čustvena in nesamozavestna. Če me ne kapiraš me vrjetno nikoli ne boš razen če ti moje razmišljanje stokrat razložim. trenutno sm nesrečno zaljubljena in pač ... najraje grem u kino s frendi al pa na kakšen "sprehod", čeprau jih ne maram. U šoli so mi uredu skor usi predmeti razen: športne, tehnike, italijanščine in glsbe. Italijanščino in tehniko se trudim zaradi mojga tatija in nobenega drugega, za športno in glasbo pa me boli ku*** ... Ne maram hinauceu in raznih žužkou, mrčesa, pajkou ipd.. moj najljubši palc je naopazovalnici kjer z mojimi sošolkami Gaio & špelo klepetamo in se smejemo. Slaunih se mi ne da naštevat če pa koga zanima naj upraša. moja najljubša pesem trenutno je Christina Perri-Jar of hearts. amm ja se učim artat in to je moj drugi forum. Upam da ste me zdej boljše spoznali če koga karkoli zanima naj kr upraša ne grizem :D
Nazaj na vrh Go down
lavidadiley.
š e f i c e
š e f i c e
lavidadiley.


• prispevki : 453

BlueSky^^ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: BlueSky^^   BlueSky^^ EmptyNed Apr 29, 2012 9:56 am

hej.
nisi nova članica, pa ne bom rekla welcome. xD
lep ime maš.:D in upam da boš uživala na tvojem drugem forumu. BlueSky^^ 3633523372
uživi & še naprej sodeluj. :3
Nazaj na vrh Go down
https://teens-tv.slovenianforum.com
BlueSky^^
6.stopnja
6.stopnja
BlueSky^^


• starost : 24
• kraj : Koper, Slovenia
• prispevki : 132

BlueSky^^ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: BlueSky^^   BlueSky^^ EmptyNed Apr 29, 2012 10:02 am

hjaa huala XD
Nazaj na vrh Go down
adelinne ♥
3.stopnja
3.stopnja
adelinne ♥


• kraj : ljubljana
• prispevki : 43

BlueSky^^ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: BlueSky^^   BlueSky^^ EmptyPon Apr 30, 2012 5:28 am

hellou :) na Kamplu (al kk se to sklanja) živijo eni moji prijatli in pol ko gremo v Izolo poleti za en teden, gremo tja ^^ Ikonce v bannerju so mu ušeč *_*
Nazaj na vrh Go down
BlueSky^^
6.stopnja
6.stopnja
BlueSky^^


• starost : 24
• kraj : Koper, Slovenia
• prispevki : 132

BlueSky^^ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: BlueSky^^   BlueSky^^ EmptyPon Apr 30, 2012 8:54 am

ja jana jih je nardila
in sklanjanje + js ni dobro ampak se mi zdi da se reče na Kampelu BlueSky^^ 42599183
ajaa pa ql. da kdo ve kje je to BlueSky^^ 847779967
Nazaj na vrh Go down
eynexsis✝.
š e f i c e
š e f i c e
eynexsis✝.


• kraj : Novo mesto
• prispevki : 481

BlueSky^^ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: BlueSky^^   BlueSky^^ EmptyPon Apr 30, 2012 9:30 am

hellow:p
ful hud opisek inja dobrodošla upam da bom uživala, se zabavala pa hvala za prijavo BlueSky^^ 3850715038

@with love,jana.
Nazaj na vrh Go down
BlueSky^^
6.stopnja
6.stopnja
BlueSky^^


• starost : 24
• kraj : Koper, Slovenia
• prispevki : 132

BlueSky^^ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: BlueSky^^   BlueSky^^ EmptyPon Apr 30, 2012 12:11 pm

ja hvla in ja zdej sm postala cela neka obsedena s forumi a prej čisto nič BlueSky^^ 3593307475
Nazaj na vrh Go down
eynexsis✝.
š e f i c e
š e f i c e
eynexsis✝.


• kraj : Novo mesto
• prispevki : 481

BlueSky^^ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: BlueSky^^   BlueSky^^ EmptyPon Apr 30, 2012 7:58 pm

haha ti bodo olajšali te dneve šoli:p
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





BlueSky^^ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: BlueSky^^   BlueSky^^ Empty

Nazaj na vrh Go down
 
BlueSky^^
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: - P O M E M B N O - ::  :: OUR GENERATION-
Pojdi na: