Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
PRIDITE NAS POGLEDATI NA NOV FORUM http://graphicavenue.forumsl.net/

 

 how i feel today

Go down 
AvtorSporočilo
eynexsis✝.
š e f i c e
š e f i c e
eynexsis✝.


• kraj : Novo mesto
• prispevki : 481

how i feel today Empty
ObjavljaNaslov sporočila: how i feel today   how i feel today EmptyPet Apr 27, 2012 11:45 pm

how i feel today Tumblr_ly240xp6V61r0naxyo1_500_large

how i feel today
tuki bom pisala kak se počutm dons, kwa se je kj zgodl.
komentarji sam v temo komentarji.
Nazaj na vrh Go down
eynexsis✝.
š e f i c e
š e f i c e
eynexsis✝.


• kraj : Novo mesto
• prispevki : 481

how i feel today Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: how i feel today   how i feel today EmptySob Apr 28, 2012 1:27 am

Spoiler:
i'm fine
deep down inside i'm crumbling. i need you to see through this fake smile and all this fake laughter. i need someone to show me how much they actually care.. i need you to turn around and show me, that you need me in your life. i need you to tell me that everything is going to be okey.


Nazadnje urejal/a eynexsis✝. Pon Apr 30, 2012 9:04 am; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
eynexsis✝.
š e f i c e
š e f i c e
eynexsis✝.


• kraj : Novo mesto
• prispevki : 481

how i feel today Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: how i feel today   how i feel today EmptySob Apr 28, 2012 5:17 am

Spoiler:
atletika
od današnjega treninga...
js sm una k ma temne lase ja..


Nazadnje urejal/a eynexsis✝. Pon Apr 30, 2012 9:02 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
eynexsis✝.
š e f i c e
š e f i c e
eynexsis✝.


• kraj : Novo mesto
• prispevki : 481

how i feel today Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: how i feel today   how i feel today EmptyPon Apr 30, 2012 9:01 am

Spoiler:
kostanjevca
pač sem šla v kostanjevco k eni valentini s kolesom inja...šle smo mal tm k krki pa k šoli pa tm pr šoli smo se na klopce usele 30m stran sta bla pa 2 huda tipa pa pol je valentina ugotovila d je še en pršu into en delak pač en tk še kr prjatu od nje,2 letnik. in pol smo ugotovle d sta una2 sošolca ampak nismo se nč menle ampak sva jih klicale haha ubistvu tapru delaka in pol tak dva sva se začele režat pa prot njim gleat vsake tok cajta čis ''neočitno'' res xd in pol nama je po sms poslau fonsko od enga od unih dveh,ja haha.in sva šle nasprot unih klopc ko sva ble, na drugo klopco sm d je blo umes neko grmičevje alneki in me unga kličemo in budala valentina se ni spomnla d je tm zravn delak pa so lahk mel na zvočniku in prepoznal nejn glas čeprov sm se js tapru neki menila haha.am ja pač itk so ns pogruntal ne ampak medve sva se pretvarjale d je bla ona marjetka js pa katarina haha in rdečelaska in oranžno laska oni pa pol tk aha al mi vas vidmo veš ampak pač čis mau se je vidl sm tk smo naglas govorle čeprov je blo 60-100m stran xd in pol pač ne,ne kko ns vidte midve sva s škofje loke pa dej pridte pred šolo pa to haha.pa pol prašava s kje sta ona ubistvu sm za enga v rdeč majc k je biu hud xd in neki nwm kwa je točno reku pa pol aha a to je tm ko gobe rastejo ne?hahha pa tk rečemo am ka pa un v rdeč majc(smo pozable d jih kako nevidmo xd)in pol on noo....kako pa veš d je en še v rdeč majc haha pa js am ja,ja to je zj rdeča majca popularna pa to ne...hahaha uglaunm ful defektno je blo xd in pol k sva se skos zjbavale še skos za grmičevjem oni grejo pol na klopce tm sedet kjer sm js torbco pustila-.- in pol nama niso hotl dt inja domov sm šla brez torbice uglaunm zakon ampak defektn haha.bom nehala zaj d se neboste mučl brat xd.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





how i feel today Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: how i feel today   how i feel today Empty

Nazaj na vrh Go down
 
how i feel today
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: • boundless field of imagine {EYNEXSIS}-
Pojdi na: