Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
PRIDITE NAS POGLEDATI NA NOV FORUM http://graphicavenue.forumsl.net/

 

 • my long loading

Go down 
AvtorSporočilo
idgaf
n a d z o r n i k
n a d z o r n i k
idgaf


• kraj : rovte
• prispevki : 150

• my long loading Empty
ObjavljaNaslov sporočila: • my long loading   • my long loading EmptyPet Apr 27, 2012 5:23 am

• my long loading Tumblr_lzwar8qjCB1qkfhjbo1_500
• my long loading
Nazaj na vrh Go down
idgaf
n a d z o r n i k
n a d z o r n i k
idgaf


• kraj : rovte
• prispevki : 150

• my long loading Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: • my long loading   • my long loading EmptyPet Apr 27, 2012 5:54 am

~DELENA or DAMON AND ELENA

tale video se mi zdi naravnost božanski {ki sem ga v prejšnji vrstici objavla}.
damon in elena tak lepo skupaj pašeta, definitivno bolj kot stelena/stef. and elena.
v prejšnjem delu {3x19} je biu delena kiss taki kot da sta damon pa elena skup in se še 46546 let nista vidla, in mislim da bi se še lahko 7981225 poljubljala če ju nebi jermy zmoto -.-'
pa tisti delena oboževalci, ste vidli slike za naslednji del {3x20, ki je slučajno nocoj ! sdfghjkl • my long loading 3792326465 }? elena joka na stefkotovi rami. in nobenega delena momenta zgleja da ni >.<
in upam da bosta v čisto zadnji sezoni ki bo , zadnje 4 dele damon pa elena skup..
mi pa gre elena tu pa tam malo na živce ker samo stefana vidi -.-' tote petrove dvojnice nimajo dobrega okusa za fante. pa damon tut sreče nima z njimi.. :c bogi.. • my long loading 3483496927 && še to: how i wish that she says "I love you" to damon in the season finale.


Nazadnje urejal/a idgaf Sob Apr 28, 2012 5:30 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
idgaf
n a d z o r n i k
n a d z o r n i k
idgaf


• kraj : rovte
• prispevki : 150

• my long loading Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: • my long loading   • my long loading EmptySob Apr 28, 2012 5:29 am

~ SEPTEMBER 11 2001
• my long loading Tumblr_m2n9qnk00B1r04wqc
“It’s been a year daddy, I really really miss you. Mommy says you’re safe now, in a beautiful place called Heaven. We had your favorite dinner tonight, I ate it all up. Even though I don’t like carrots. I learned how to swim this summer, I can even open my eyes when I’m under water. Can’t you see me?

I started kindergarten this year. I carry a picture of us in my Blue’s Clues lunch box, you are the greatest daddy. I can swing on the swing by myself… Even though I miss you pushing me. Can’t you see me?

I miss how you used to tickle me. Tickle my belly. My belly hurts. I try not to cry…

Mommy says it’s okay. I know you don’t like it when I cry. You never wanted me to be sad… I try daddy, but it hurts…

Is it true you’re not coming home? Maybe someday, I can visit you in Heaven, okay?

It’s time for me to go to bed now.

I sleep with the light on, just incase you come home and kiss me goodnight.

I love you so much…

I miss you daddy..”

- Heaven 911 DJ Sammy

Lani je bilo 10 let od tega napada na dvojčka. Čeprav ne živim tam,nisem živela tam,nisem poznala nobenega od tam , mi je tale dogodek zelo žalosten. Koliko ljudi je v tej nesreči umrlo? • my long loading Tumblr_m33tu0aaPq1ruxuiuo1_500
Ne razumem tistih ki so tole naredili, mislim kak so lahko? Jim res ni bilo nič mar za ljudi ki so tam umrli? Kaj če bi se oni postavili v njihovo kožo? V kožo družin in otrok ki je izgubilo svoje bližnje zaradi takšnih budal oz. brezsrčenožov ki so to naredili.
• my long loading Tumblr_m2ua0d6T4y1qlvb6so1_500
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





• my long loading Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: • my long loading   • my long loading Empty

Nazaj na vrh Go down
 
• my long loading
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: • same shit, different day {IDGAF}-
Pojdi na: