Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
PRIDITE NAS POGLEDATI NA NOV FORUM http://graphicavenue.forumsl.net/

 

 • what's going in my life?

Go down 
AvtorSporočilo
idgaf
n a d z o r n i k
n a d z o r n i k
idgaf


• kraj : rovte
• prispevki : 150

• what's going in my life? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: • what's going in my life?   • what's going in my life? EmptyPet Apr 27, 2012 5:10 am

• what's going in my life? Tumblr_lso7gfL0G51r2df6ao1_500
• what's going in my life?
Nazaj na vrh Go down
idgaf
n a d z o r n i k
n a d z o r n i k
idgaf


• kraj : rovte
• prispevki : 150

• what's going in my life? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: • what's going in my life?   • what's going in my life? EmptyPet Apr 27, 2012 5:39 am

~ahoj
• what's going in my life? Tumblr_lrdg62RFfx1qdqopzo1_500
No, danes je biu super dan.1) izpit sem naredila za bajk {pecikl/kolo} 2) pri gailskem domu sem bla z sošolkami in še z 2ma prijatlama 3)sošolka je bla pri meni 4) pčitnice so se začele {čeprau jih nisem najbolj vesela, ampak si lahko odahnem od šole} .
No danes sem ful tumblring, ker sem že reblogala kakšnih 120 slik/animacij/tekstov? in še potem jih bom vrjetno kakšnih 80-70 c: pač i love tumblr :*
and this: • what's going in my life? Tumblr_m33jscl7iA1rruvcro1_500 is so true for me. :3
no vglavem danes se ni zgodilo nič kaj tako pomebnega {razen 1 stvar, ampak je nebom povedla muhahaha} tako da se za zdaj poslavljam. in še 1 muzika za goodbye:
..
and now, good bye! pussa,pussa
Nazaj na vrh Go down
idgaf
n a d z o r n i k
n a d z o r n i k
idgaf


• kraj : rovte
• prispevki : 150

• what's going in my life? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: • what's going in my life?   • what's going in my life? EmptySob Apr 28, 2012 3:01 am

ahooj
no danes je pri nas za znoret vroče, ziher je kakih 31°c -.-' jaz zunaj hopsam v kratkih hlačah :o
prej je bla sestrična pri meni. omg kak se je spremnla :o no po lasah, drugače je še vedno super. ful podobne lase ma totim: • what's going in my life? Tumblr_m357t2NNvZ1r6uf2po1_500 samo da ma malo krajše, ampak ubijalsko zgleda *.* ful bi mela take lase.. samo prvo bi mi mogli zrast otem pa bi si jih mogla še prebarvat c:
aja ste že vidli novo reklamo za loreal paris? tukaj je: • what's going in my life? Tumblr_ly7wl8XGfN1qcda0bo2_500 a ni jača? ziher jih bo zaj puno kuplo take šampone , hahahaha {hec}.zanekrat nijam nič več za povejat in torej uživajte v tej vročini, idite v toplice,etc. in uživajte ob poslušanju muzike. vglavenm have fun :)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





• what's going in my life? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: • what's going in my life?   • what's going in my life? Empty

Nazaj na vrh Go down
 
• what's going in my life?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: • same shit, different day {IDGAF}-
Pojdi na: