Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
PRIDITE NAS POGLEDATI NA NOV FORUM http://graphicavenue.forumsl.net/

 

 ellectric bathtub!

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
electric bathtub!
1.stopnja
1.stopnja
electric bathtub!


• kraj : sunnydale :3
• prispevki : 3

ellectric bathtub! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ellectric bathtub!   ellectric bathtub! EmptyČet Maj 31, 2012 10:28 pm

    awh, i lurw the smilies! ellectric bathtub! 42599183

    živjo, živjo, sem 18-letnica iz maribora, ki se je je skozi čas prijel kar uradni alias rosemary. so that's what i'd like you to call me, yes. :3 ukvarjam se z gledališčem in sem vpisana na agrft. kar je seveda a way long shot, zato sem kot alternativo izbrala slovenistiko in primerjalno književnost. hodila sem na prvo gimnazijo, zdaj me čaka samo še matura, da sem dokončno ločena od te šole, čeprav moram priznat, da je blo kar okej. je zelo perspektivna šola, čeprav se mi zdi, da je včasih veliko bolj dovoljevala umetnost. meni je predvsem omogočila štiri leta latinščine in za to sem hvaležna. <3 okej, dovolj govora o dolgočasnih stvareh. kadim redno, sem odvisna od kofeina in ljubim kafetkanje. najljubši filmi so mi filmi tima burtona, rada gledam steva buscemija, ker je awesome, gledam vse serije, ki obstajajo, ker se way prehitro navežem na glavne like. alltime fave je buffy the vampire slayer, trenutni še-v-snemanju fave pa boardwalk empire. letos hočem po maturi v rim. jeseni bom 24/7 v ljubljani in komaj čakam, da grem stran. imam rada svoje starše in nekaj prijateljev, sicer tukaj nisem pretirano navezana na nič. hvala bogu. tole je tako dolgočasno. opisi mi očitno ne grejo več. klik in dodaten klik. razen tega, da imam svež frufru.

    xo, rosemary ellectric bathtub! 3633523372
Nazaj na vrh Go down
BlueSky^^
6.stopnja
6.stopnja
BlueSky^^


• starost : 24
• kraj : Koper, Slovenia
• prispevki : 132

ellectric bathtub! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ellectric bathtub!   ellectric bathtub! EmptyPet Jun 01, 2012 5:17 am

uu welcome na forumčku xD
ful zanimiva osebca + serija ja itak forum sam za te stvari :D
in se bom poskušala držat tuojega nicka rosemary ellectric bathtub! 4125016511
Nazaj na vrh Go down
electric bathtub!
1.stopnja
1.stopnja
electric bathtub!


• kraj : sunnydale :3
• prispevki : 3

ellectric bathtub! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ellectric bathtub!   ellectric bathtub! EmptyPet Jun 01, 2012 7:30 am

    thank you babe! ellectric bathtub! 42599183
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





ellectric bathtub! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ellectric bathtub!   ellectric bathtub! Empty

Nazaj na vrh Go down
 
ellectric bathtub!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: - P O M E M B N O - ::  :: OUR GENERATION-
Pojdi na: