Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
PRIDITE NAS POGLEDATI NA NOV FORUM http://graphicavenue.forumsl.net/

 

 MISIJA [ A ]

Go down 
+2
BlueSky^^
lavidadiley.
6 posters
AvtorSporočilo
lavidadiley.
š e f i c e
š e f i c e
lavidadiley.


• prispevki : 453

MISIJA [ A ] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: MISIJA [ A ]   MISIJA [ A ] EmptyPon Apr 30, 2012 4:19 am

Misija [ A ]

--> si si prebral/a pravila? ne? preberi, saj drugače ne moreš sodelovati! [You must be registered and logged in to see this link.] <--

KAJ BOMO DELALI ?
delali bomo 10 ikonc, ki naj imajo običajne mere 100x100. ikonce bomo uporabili v forumski galeriji, a le tiste, ki bodo najboljše. na ikoncah naj bodo igralke ali igralci oziroma nastopajoči serij, filmov, šovov itd.
ampak pazite! ne narediti samo 10 ikonc od npr. samo serije The Vampire Diaries, ampak dajte še ene par ikonc od Titanika, X factorja, Opravljike... vaša izbira, ampak bodite izvirni! MISIJA [ A ] 3711201937


DO KDAJ ?
določenega datuma ni. ko bo dovolj izdelkov izbranih bo tudi izbran zmagovalec te misije. ampak ne skrbite, dosti časa imate, da naredite! xD vsekakor je pa najbolje, da čimprej opravite, ker tudi to malce se upošteva pri izbiri zmagovalca misije.


KAM POŠLJEMO ?
svoje narejene izdelke objavite tukaj! v tej temi!. prosim ne drugam in ne sprašujte potem v temi za vprašanja kam poslati, ker imate tukaj napisano. vse izdelke pošljite v to temo, pa prosim dajte kot slike že, ne npr. dati linka, kjer so slike


ŠE KAJ ?
še nekaj za na konec bom povedala. prosim ne goljufat in iz interneta pobrati kje ikonce, ker je brezveze, da to delate, ker bomo prej kot slej to ugotovili in ne boste mogli sodelovati sploh več.
potem vsekakor bodite pri ikoncah izvirni in dajte različne slike od različnih serij, šovov, filmov itd.
to vam čist dodatno poveča možnost, da boste zmagali na misiji. MISIJA [ A ] 3711201937
tokratno nagrada pri tej nalogi bo obetavna in zanimiva, vam že kar povem. MISIJA [ A ] 2508391539 sploh tisti, ki imate svoj forum bo nagrada te misije zelo uporabna za vas, tako da idite narediti teh 10 ikonc in hej! mogoče boš prav ti zmagal/a! splača se, ne? MISIJA [ A ] 4125016511


MISIJA SE JE PRIČELA ?
veliko sreče in dejte sodelovati, saj vam ne bo žal. MISIJA [ A ] 3792326465
Nazaj na vrh Go down
https://teens-tv.slovenianforum.com
BlueSky^^
6.stopnja
6.stopnja
BlueSky^^


• starost : 24
• kraj : Koper, Slovenia
• prispevki : 132

MISIJA [ A ] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MISIJA [ A ]   MISIJA [ A ] EmptyPon Apr 30, 2012 12:06 pm

no newem če bom zmagala ampak bom usaj poskusla ...
(če sm js prau razumela naj bi bli igralci ane? js sm dala ene iz serij ene pa samo igralce kot take tko da ...)

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
lavidadiley.
š e f i c e
š e f i c e
lavidadiley.


• prispevki : 453

MISIJA [ A ] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MISIJA [ A ]   MISIJA [ A ] EmptyTor Maj 01, 2012 9:46 pm

bi še kdo sploh sodeloval? MISIJA [ A ] 1212385681
Nazaj na vrh Go down
https://teens-tv.slovenianforum.com
catnip.
1.stopnja
1.stopnja
catnip.


• kraj : rovte :D
• prispevki : 6

MISIJA [ A ] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MISIJA [ A ]   MISIJA [ A ] EmptyPet Maj 04, 2012 7:12 am

Tale ideja je kopija mwr-ja xDD
Nazaj na vrh Go down
eynexsis✝.
š e f i c e
š e f i c e
eynexsis✝.


• kraj : Novo mesto
• prispevki : 481

MISIJA [ A ] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MISIJA [ A ]   MISIJA [ A ] EmptySob Maj 05, 2012 1:57 am

ubistvu ni ker 1.mi nimamo sam misije A mi mamo misije in bodo use črke pač;) pa tk tole smo mel že na forumu slovenija ima talent oz miami beach sm je pol propau tk da noben ne kopira od mwr-jevcev.drgač se pa čis razlikuje tole.
Nazaj na vrh Go down
mwr
1.stopnja
1.stopnja
mwr


• kraj : /
• prispevki : 2

MISIJA [ A ] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MISIJA [ A ]   MISIJA [ A ] EmptySob Maj 05, 2012 2:49 am

eynexsis✝. je napisal/a:
ubistvu ni ker 1.mi nimamo sam misije A mi mamo misije in bodo use črke pač;) pa tk tole smo mel že na forumu slovenija ima talent oz miami beach sm je pol propau tk da noben ne kopira od mwr-jevcev.drgač se pa čis razlikuje tole.
js bi samo povedala, da sem za miami beach adminki dovolila da uporabi idejo a - akcij torej je to vzela z mojim dovoljenjem. sam glede misij me pa nihče ni nič vprašal in mislim da je to hudo narobe. :&
Nazaj na vrh Go down
eynexsis✝.
š e f i c e
š e f i c e
eynexsis✝.


• kraj : Novo mesto
• prispevki : 481

MISIJA [ A ] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MISIJA [ A ]   MISIJA [ A ] EmptySob Maj 05, 2012 2:51 am

aja?sam kokr se js spomnm smo takrat na miami beach same pršle do ideje k smo mele pač MISIJA 1 in je bla usaka na en mesec in smo mel čis drugačne naloge nwm.ampak če ti mislš da je to hudo narobe(in predvidevam da si ti,elena, glavna adminka mwr-ja, bomo odstranl:&)
Nazaj na vrh Go down
mwr
1.stopnja
1.stopnja
mwr


• kraj : /
• prispevki : 2

MISIJA [ A ] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MISIJA [ A ]   MISIJA [ A ] EmptySob Maj 05, 2012 6:23 am

umm js vem da me je točno za miami beach ena izmed vaših admink prosila za dovoljenje, tko da sem ji potem dovolila vzet idejo da se uporabi na tistem forumu.
jp, js sem elena. jah nwm no...temo ste le malo spremenili tako da to lahko ostane. ampak zaradi vašega ugleda bo bolje da si spremenite ime in malo priredite navodila, tako da ne bo čisto isto kot pri nas in boste nekaj svojega in novega izpeljali. ker je res neklogično od drugih vzemat. ;* ker na koncu itak preživijo samo izvirni forumi.
Nazaj na vrh Go down
adelinne ♥
3.stopnja
3.stopnja
adelinne ♥


• kraj : ljubljana
• prispevki : 43

MISIJA [ A ] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MISIJA [ A ]   MISIJA [ A ] EmptyTor Maj 22, 2012 6:10 am

glede na to da je samo ena oddala... :) hope you like it

victorious
[You must be registered and logged in to see this image.]
the hunger games
[You must be registered and logged in to see this image.]
the vampire diaries
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazaj na vrh Go down
BlueSky^^
6.stopnja
6.stopnja
BlueSky^^


• starost : 24
• kraj : Koper, Slovenia
• prispevki : 132

MISIJA [ A ] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MISIJA [ A ]   MISIJA [ A ] EmptyTor Maj 22, 2012 6:44 am

amm js newem če bo kej s tem
u primeru da bo boš ti zmagala :D
Nazaj na vrh Go down
adelinne ♥
3.stopnja
3.stopnja
adelinne ♥


• kraj : ljubljana
• prispevki : 43

MISIJA [ A ] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MISIJA [ A ]   MISIJA [ A ] EmptySre Maj 23, 2012 12:13 am

haha XD no upam da bo kej s tem. js sm nardila, ko se mi je glih dalo.
Nazaj na vrh Go down
BlueSky^^
6.stopnja
6.stopnja
BlueSky^^


• starost : 24
• kraj : Koper, Slovenia
• prispevki : 132

MISIJA [ A ] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MISIJA [ A ]   MISIJA [ A ] EmptySre Maj 23, 2012 2:41 am

hjaa nestoj mene uprašat ob 1.oo-ih ponoč -.-
pa itak se komi učim artat >.< tko da si lahko msiliš
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





MISIJA [ A ] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: MISIJA [ A ]   MISIJA [ A ] Empty

Nazaj na vrh Go down
 
MISIJA [ A ]
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: - AKTUALNO - :: • M I S I J E 2 0 1 2-
Pojdi na: