Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
PRIDITE NAS POGLEDATI NA NOV FORUM http://graphicavenue.forumsl.net/

 

 P R A V I L A !

Go down 
AvtorSporočilo
lavidadiley.
š e f i c e
š e f i c e
lavidadiley.


• prispevki : 453

P R A V I L A ! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: P R A V I L A !   P R A V I L A ! EmptyNed Apr 29, 2012 7:58 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Pravila

--> posebnih prijav za tekmovanje ne bo, ker vsaj po moje je to ena potrata časa. tisti, ki boste hoteli delati v npr. Misiji 1 boste tam prilepili svoj izdelek ali karkoli bo že treba storiti in pri npr. Misiji 2 vam ne bo treba sodelovati, če ne boste hoteli. ampak bi bilo pa res fajn, da bi kr usi sodelovali.:DD

--> da bi vam prav točno povedala, o čem se bodo misije šle, vam ne morem. (: ker bodo misije čist random, vsaka bo po svoje zanimiva. vsekakor pa sprejemamo predloge za misije na zs, ki ga pošlete meni (lavidadiley.) ali moji soadminki (eynexsis✝.) ali pa v temi za komentarje. misije ne bodo označene kot številke npr. misija 1 ampak z črkami npr. misija A
razumete? :3

--> vaše izdelke oziroma narejene misije, bova ocenjevali midve, lavidadiley (jaz) in eynexsis✝. (soadminka). zraven tega bo še en član ocenjeval in nekak dajal predloge, a kdo je to naj ostane skrivnost. hihi. :3

--> vse komentarje (pohvale, predloge, kritike) in vprašanje ne piši v temo ali v temi v kateri je opis misije, ampak v temi katera je namenjena temu.

--> to so zaenkrat neka pravila, mogoče se bodo kasneje dopolnjevala.



Nagrade


--> pri vsaki misiji bo en zmagovalec, ki bo dobil manjšo nagradico. potem bo pa na koncu ena zadnja misija pri kateri bo tisti ta glavni in končni zmagovalec dobil gromozansko nagrado. ta glavni zmagovalec bo izbran po sodelovanju na tem tekmovanju in kvaliteti narejenih misij.

Manjše nagrade
- kakšen art izdelek
- ideja za tvoj forum
- enodneven ali celo dvodnevem oglaševanje tvojega foruma
- še mnogo več

Ta glavna nagrada
- več art izdelkov
- nonstop oglaševanje tvojega foruma
- naziv zmagovalec
- enodneven dostop do vseh podforumov
- še fulful več, a naj ostane skrivnost še drugi del nagrade
Nazaj na vrh Go down
https://teens-tv.slovenianforum.com
 
P R A V I L A !
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: - AKTUALNO - :: • M I S I J E 2 0 1 2-
Pojdi na: