Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
PRIDITE NAS POGLEDATI NA NOV FORUM http://graphicavenue.forumsl.net/

 

 Sparrow

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Sparrow
1.stopnja
1.stopnja
Sparrow


• starost : 29
• kraj : Tortuga
• prispevki : 9

Sparrow Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Sparrow   Sparrow EmptyNed Apr 29, 2012 12:42 am

Now Bring Me That Horizon.
Sparrow Tumblr_lvg9sjAFkt1qjhjdwo1_r1_500

    Najprej se pojavi vprašanje; Kje začeti? Bom kar na začetku.
    Moje ime je Eva in imam 17 let. Ne želim odrasti. Živim v čisto svojem svetu in obožujem domišljijo. Marsikdo bi trdil, da nisem dorasla svojim letom. Odvisno s katerega vidika je to gledano. Po eni strani sem zelo samostojna, doživela sem tragedijo, bila sem že izdana ipd. Z druge strani pa še vedno ves čas sanjarim. Sanjam o svetu, v katerem sem popolnoma svobodna. Nobenih nepotrebnih obveznosti, nadležnih sester, dvoličnih ljudi. Sem pustolovskega duha in zato obožujem pustolovščine in izzive, v sebi nosim veliko poguma. Poleg tega, da sem nepoboljšljivi sanjač in romantik, sem tudi samotar. Obožujem mir in tišino in redko zahajam v družbo. Za prijatelje imam veliko raje fante kot dekleta. Obožujem svojo sobo in nenehno preživljam prosti čas za šestimi stenami le te. V svoji družini se počutim kot tujec. Popolnoma sem drugačna. S svojo sestro nimava nikakršnega odnosa. Živim z mamo in sestro. V prostem času najraje sanjarim, igram, berem knjige in FanFiction, gledam filme, jaham konje, pišem poezijo, zgodbe in rišem. Moja najljubša knjiga je Hamlet, zelo mi je pa všeč tudi Igra Prestolov. Obsedena sem z Johnny-jem Depp-om in Pirati s Karibov. Vsak dan pogledam vsaj en del Piratske sage. Prijatelji me kličejo Depp, profesorica angleščine pa Mrs. Depp. Moji vzdevki mi ugajajo. Obožujem klasično glasbo. Zelo rada poslušam skladbe Two Steps From Hell in Hansa Zimmerja. Všeč mi je tudi rock, metal in še posebej gotske zvrsti glasbe. Obožujem pustolovske in zgodovinske filme. Moj najljubši igralec je brez dvoma John Christopher Depp II. Moj zlati trio sestavljajo on, Tim Burton in Helena Bonham Carter. Obožujem lobanje. Najraje imam črno in zeleno barvo. Doma imam 3 mačke. Sanjam o igralski karieri in pred kratkim sem bila izbrana za svojo prvo vlogo v filmu. Moj stil oblačenja bi prijatelji opisali kot piratski. Obožujem prstane v piratskem stilu in 5 jih imam ves čas na prstih. V lasti imam veliko piratskih zapestnic. Nosim piratske rute, črna, bela in rjava oblačila in seveda kavbojke. Ko dopolnim 18 let, dobim nekaj tetovaž in ena izmed njih bo najverjetneje tetovaža vrabčka, ki jo ima Kapitan Jack. Imam 7 piercingov. Najbolj sovražim lažnivce, opravljivce in dvolične osebe. Moje zaupanje si je izredno težko pridobiti. Najbolj sovražim ljudi, ki žalijo mojega vzornika in mojo najljubšo sago le zato, da me vznemirjajo. Pred leti sem zapadla v zelo globoko depresijo in skoraj končala svoje življenje. Govorim slovenski, angleški, nemški in francoski jezik. Obožujem serijo Game of Thrones. Kot sanjač lahko brez odlašanja povem, da je fantazijski svet zame resničnost.
    Mojo fotografijo sedaj, in izpred enega leta, lahko najdeš tukaj:
    Spoiler:

Sparrow Tumblr_lzsticUsjK1qgtll8o3_250Sparrow Tumblr_lzsticUsjK1qgtll8o2_250

It's not just about livng forever. The trick is living with yourself forever.
Nazaj na vrh Go down
eynexsis✝.
š e f i c e
š e f i c e
eynexsis✝.


• kraj : Novo mesto
• prispevki : 481

Sparrow Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sparrow   Sparrow EmptyNed Apr 29, 2012 1:26 am

Tebe pa mislm d že poznam nekako xd mislm na fb-ju te mam in tumblr mam tvoj pa tole:3 drgač pa dobrodošla upam da se boš zabavala & uživala c: pa hvala za prijavo. & ful si lušna;$
Nazaj na vrh Go down
lavidadiley.
š e f i c e
š e f i c e
lavidadiley.


• prispevki : 453

Sparrow Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sparrow   Sparrow EmptyNed Apr 29, 2012 1:30 am

welcome. c:
ful si luštna na drugi sliki, drugače pa ja tudi meni so všeč pirati s karibov. :3
uživej & veliko piši. Sparrow 42599183
Nazaj na vrh Go down
https://teens-tv.slovenianforum.com
adelinne ♥
3.stopnja
3.stopnja
adelinne ♥


• kraj : ljubljana
• prispevki : 43

Sparrow Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sparrow   Sparrow EmptyNed Apr 29, 2012 2:48 am

welcome - tvoj tumblr je zakon :3 pa na drugi slikci si ful lušnaa
Nazaj na vrh Go down
Sparrow
1.stopnja
1.stopnja
Sparrow


• starost : 29
• kraj : Tortuga
• prispevki : 9

Sparrow Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sparrow   Sparrow EmptyNed Apr 29, 2012 7:36 am

hvala vsem. Sparrow 3633523372
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Sparrow Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sparrow   Sparrow Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Sparrow
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: - P O M E M B N O - ::  :: OUR GENERATION-
Pojdi na: