Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
PRIDITE NAS POGLEDATI NA NOV FORUM http://graphicavenue.forumsl.net/

 

 addeline ♥

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
adelinne ♥
3.stopnja
3.stopnja
adelinne ♥


• kraj : ljubljana
• prispevki : 43

addeline ♥ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: addeline ♥   addeline ♥ EmptySob Apr 28, 2012 4:04 am

HELOOOUUU


    moje ime je nika in živim v oblakih ljubljani (natančneje nad pizzerijo trto(sm šefica, ja :)). rodila sem se septembra leta 97', rolplayam pa kakšno leto in pol pa sem že zelo dobra. moje življenje je kar srečno, to pa ne pomeni da dobim vse kar si želim. nimam popolne postave, brezhibnega glasu in dobrih možganov. ampak sem vesela večino časa. prijatelji pravijo da sem hiperaktivna, ampak mene to ne moti. poleg rpg-ja rada gledam serije, npr. skins, victorious, the secret circle, gossip girl, the vampire diaries, game of thrones, včasih tudi pretty little liars. in obočujem harryja potterja. ja potterfreak sem (: in lahko me tudi najdete na VB (my name is ananas, Aryana Green XĐ) glasba in prijatelji so moje življenje. sem directioner, moje najljubše pevke pa so taylor swift, lana del rey in ariana grande (če ona kaj šteje tukaj ^^) snemam tudi coverje, izklučno zaradi svojega veselja (ker je tehnologija za en drek) in fotografiram kadar se mi zljubi. -- ravnokar nameravam kupit canona eos 400 <33. moj stil je vintage 4ever. stil oblačenja predvsem. preprosto obožujem ga :3

    bdw, lahko me dodate na facebooku - NIKA NOVAKOVIČ, youtube in my big love tumblr

    PS: a gre kdo na LEDINO? kr grem nasledn let in bom čist sama *smrk*


    to sm je. ne bruhat XD slikca je stara že en let zato je še bolj gnila. bom dala novo, ko se mi zljubi kaj fotografirat :3:

    no to je vse, mwa :* če pa mate kaka vprašanja or anything uprašite, kr sm one nice bunny :3!
Nazaj na vrh Go down
lavidadiley.
š e f i c e
š e f i c e
lavidadiley.


• prispevki : 453

addeline ♥ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: addeline ♥   addeline ♥ EmptySob Apr 28, 2012 4:16 am

welcome. :DD
jz tud rada roleplay-am, večinoma teh forumih, k moraš 400+ besed napisat. addeline ♥ 2508391539
gossip girl & harry potter je itak asdfghjkl neki najboljšga. addeline ♥ 42599183
pa luštna si. ^^
so yeah, uživi & veliko piši. :33
Nazaj na vrh Go down
https://teens-tv.slovenianforum.com
idgaf
n a d z o r n i k
n a d z o r n i k
idgaf


• kraj : rovte
• prispevki : 150

addeline ♥ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: addeline ♥   addeline ♥ EmptySob Apr 28, 2012 4:27 am

welcom.. :)
tvd,gg,pll,harry potter &&lana del rey ♥
in kolko sem vidla po slikah na fbju, nisi neke po vintage stilu oblečena, :) drugače ap si lušna.
no uživaj na formu in to. ^^
Nazaj na vrh Go down
eynexsis✝.
š e f i c e
š e f i c e
eynexsis✝.


• kraj : Novo mesto
• prispevki : 481

addeline ♥ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: addeline ♥   addeline ♥ EmptySob Apr 28, 2012 4:49 am

dobrodošla
vem da sm ti že rekla njbrž ampak useen šenkt lušna si:p drgač po pravic povedan mi ne deluješ 9 razred pa to ampak bol tk ko so tle anja pa lara, 6 razred ampak okej:D pač po videzu mislm.. skratka uživej, upam d se boš mela fajn pa hvala za registracijo!: D ♥
Nazaj na vrh Go down
adelinne ♥
3.stopnja
3.stopnja
adelinne ♥


• kraj : ljubljana
• prispevki : 43

addeline ♥ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: addeline ♥   addeline ♥ EmptySob Apr 28, 2012 4:51 am

tnx, ja slika je iz 8 classa :P pa itak zgledam mlajše v faco -.- (hvala bogu da vsaj po višini leta kažem) pa hvala za dobrodošlico XD

idgaf
veem, ja. vse slike ki so na fb-ju (vključno z zadnjo) so že precej stare (vsaj eno leto) in je res da morm dat kake nove gor -.-
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





addeline ♥ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: addeline ♥   addeline ♥ Empty

Nazaj na vrh Go down
 
addeline ♥
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: - P O M E M B N O - ::  :: OUR GENERATION-
Pojdi na: