KazaloKazalo  PortalPortal  Seznam članovSeznam članov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
PRIDITE NAS POGLEDATI NA NOV FORUM http://graphicavenue.forumsl.net/

Share | 

• what's going in my life?

Go down 
AvtorSporočilo
idgaf
n a d z o r n i k
n a d z o r n i k

• kraj : rovte
• prispevki : 150

ObjavljaNaslov sporočila: • what's going in my life?   Pet Apr 27, 2012 5:10 am

- - - - - - - - - - - - - - - TEENS TV - - - - - - -

* So what we get drunk So what we smoke weed We're just having fun We don't care who sees So what we go out That's how its supposed to be Living young and wild and free
Yeah, uh you know what? It's like I'm 17 again Peach fuzz on my face Lookin', on the case Tryna find a hella taste Oh My God, I'm on the chase Chevy, its gettin' kinda heavy, relevant, sellin' it Dippin' away, time keep slippin' away Zip in the safe, flippin' for pay Tippin' like I'm drippin' in paint Up front four blunts, like "Khalifa put the weed in a J"
Nazaj na vrh Go down
idgaf
n a d z o r n i k
n a d z o r n i k

ObjavljaNaslov sporočila: Re: • what's going in my life?   Pet Apr 27, 2012 5:39 am

~ahoj

No, danes je biu super dan.1) izpit sem naredila za bajk {pecikl/kolo} 2) pri gailskem domu sem bla z sošolkami in še z 2ma prijatlama 3)sošolka je bla pri meni 4) pčitnice so se začele {čeprau jih nisem najbolj vesela, ampak si lahko odahnem od šole} .
No danes sem ful tumblring, ker sem že reblogala kakšnih 120 slik/animacij/tekstov? in še potem jih bom vrjetno kakšnih 80-70 c: pač i love tumblr :*
and this: is so true for me. :3
no vglavem danes se ni zgodilo nič kaj tako pomebnega {razen 1 stvar, ampak je nebom povedla muhahaha} tako da se za zdaj poslavljam. in še 1 muzika za goodbye:
..
and now, good bye! pussa,pussa

* So what we get drunk So what we smoke weed We're just having fun We don't care who sees So what we go out That's how its supposed to be Living young and wild and free
Yeah, uh you know what? It's like I'm 17 again Peach fuzz on my face Lookin', on the case Tryna find a hella taste Oh My God, I'm on the chase Chevy, its gettin' kinda heavy, relevant, sellin' it Dippin' away, time keep slippin' away Zip in the safe, flippin' for pay Tippin' like I'm drippin' in paint Up front four blunts, like "Khalifa put the weed in a J"
Nazaj na vrh Go down
idgaf
n a d z o r n i k
n a d z o r n i k

ObjavljaNaslov sporočila: Re: • what's going in my life?   Sob Apr 28, 2012 3:01 am

ahooj
no danes je pri nas za znoret vroče, ziher je kakih 31°c -.-' jaz zunaj hopsam v kratkih hlačah :o
prej je bla sestrična pri meni. omg kak se je spremnla :o no po lasah, drugače je še vedno super. ful podobne lase ma totim: samo da ma malo krajše, ampak ubijalsko zgleda *.* ful bi mela take lase.. samo prvo bi mi mogli zrast otem pa bi si jih mogla še prebarvat c:
aja ste že vidli novo reklamo za loreal paris? tukaj je: a ni jača? ziher jih bo zaj puno kuplo take šampone , hahahaha {hec}.zanekrat nijam nič več za povejat in torej uživajte v tej vročini, idite v toplice,etc. in uživajte ob poslušanju muzike. vglavenm have fun :)

Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: • what's going in my life?   

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1