KazaloKazalo  PortalPortal  Seznam članovSeznam članov  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
PRIDITE NAS POGLEDATI NA NOV FORUM http://graphicavenue.forumsl.net/

Share | 

dejávu

Go down 
AvtorSporočilo
dejávu
g r a f i k
g r a f i k

• starost : 22
• prispevki : 180

ObjavljaNaslov sporočila: dejávu   Sre Apr 25, 2012 2:40 am

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i'm not a beautiful queen

s t a r t
za začetek, moje ime je jerneja. stara sem 15 let oz. bom čez pribl. 2 meseca in 14 dni stara 16 :) hodim v srednjo šolo za strojništvo, mehatroniko in medije - smer medijski tehink. živim nekje bogu za leđima če se lahko tako izrazim. ne resno, nikjer tle okoli mene ni nič pametinga in se morem usaj pol ure vozit -.- i hate it. do šole pa se tut vsak dan vozim 1 uro z busom. sem edinka, kar mi po eni strani precej ugaja, po drugi pa spet ne. sem večno pesimističen človek, vsaj kar se mene tiče, drugim pa bom svetovala zelo optimistično. jaah taka pač sem. nekateri pravijo da sem ful občutljiva oseba ampak no ja...ne bi rekla. mogoče malo, samo v jok me je težko spravit xd obožujem tumblr, forume, skype etc. use kar jaz potrebujem je le svinčnik in papir - ne resno js ne rišem rada...js l j u b i m risanje...to mi je use, rišem ko sm jezna, vesela, žalostna in tako naprej. zato pri meni najdete use risbe - od zabediranih do veselih do zaljubljenih. zelo obožujem tudi fotografijo in grafično oblikovanje, zato mi je medijska šola res prava šola. v prihodnosti hočem biti grafični oblikovalec ali fotograf saj je to moj sanjski poklic že od kar sem prvič dobila fotoaparat v roke. :$ zelo rada tudi artam oz. izdelujem razno grafiko, photoshop is my home - ne sam v šoli tudi ko sem doma :$ xd v prostem času rada igram tudi kitaro, včasih sem igrala tudi klavir v glasbeni šoli, sedaj ne več. tudi doma ga nimam tako da igram nanj mogoče le še 1×-2× na leto. obožujem dobre filme, glasbo, sveče, sprehode po plaži, poletje, morje, živali.... svoje prijatelje, ki mi pomenijo vse na svetu in nevem kako bi zdržala brez njih. <3 večina osebkov ki me pozna, me rada zajebava da sem ful zaljubljena. tega ravno zanikala ne bom ampak malo pa morem. :$ od glasbe poslušam skoraj vse, razen kakšnih srbskega 'cigumiguja' in domače glasbe. moja naj barva pa je zelena :* če vas še kaj zanima pa lahk uprašate, ne grziem xd

o tveganju in neželenih učinkih se posvetujte z zdravnikom ali farmacevtom:

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nazaj na vrh Go down
idgaf
n a d z o r n i k
n a d z o r n i k

• kraj : rovte
• prispevki : 150

ObjavljaNaslov sporočila: Re: dejávu   Sre Apr 25, 2012 2:45 am

glej kdo je tu.
no dobrodošla. c:
Citiram :
razen kakšnih srbskega 'cigumiguja'
hahahaha
+ ful si lušna na sliki ;]
no fajn se mej na forumu in to.. c:

- - - - - - - - - - - - - - - TEENS TV - - - - - - -

* So what we get drunk So what we smoke weed We're just having fun We don't care who sees So what we go out That's how its supposed to be Living young and wild and free
Yeah, uh you know what? It's like I'm 17 again Peach fuzz on my face Lookin', on the case Tryna find a hella taste Oh My God, I'm on the chase Chevy, its gettin' kinda heavy, relevant, sellin' it Dippin' away, time keep slippin' away Zip in the safe, flippin' for pay Tippin' like I'm drippin' in paint Up front four blunts, like "Khalifa put the weed in a J"
Nazaj na vrh Go down
eynexsis✝.
š e f i c e
š e f i c e

• kraj : Novo mesto
• prispevki : 481

ObjavljaNaslov sporočila: Re: dejávu   Sre Apr 25, 2012 2:52 am

welcome nejčči:p
uglaunm tvoj opisek je blo tak najbolši brat ker se vedno popouno razpišeš. saj veš d mava tak al tak puno skupnih stvari in se mi ne da zaj again pisat katere ampak ja lej šeenkt ti morm povedat da ljubim tvoje artanje in zmer ko zagledam tvoje izdelke je sm ko da se mi je alah prkazu. just sayin' skratka uživaj, probi bit aktivna in predvsem hvala za prijavo drgač pa hahha omg uno
Koda:
to majkemi d znam že na pamet od ush reklam ej haha drgač pa saj veš da si perfektna in obožujem tvoje laseke c: aja pa nick je šikkkan :'3

@with love, jana.

@credits:nejči
Nazaj na vrh Go down
dejávu
g r a f i k
g r a f i k

• starost : 22
• prispevki : 180

ObjavljaNaslov sporočila: Re: dejávu   Sre Apr 25, 2012 2:56 am

idgaf je napisal/a:
glej kdo je tu.
no dobrodošla. c:
Citiram :
razen kakšnih srbskega 'cigumiguja'
hahahaha
+ ful si lušna na sliki ;]
no fajn se mej na forumu in to.. c:
hahah anja kje mene ni? xDD
hahah če je pa res tak cigumigu noo :$ xD

eynexsis✝. je napisal/a:
welcome nejčči:p
uglaunm tvoj opisek je blo tak najbolši brat ker se vedno popouno razpišeš. saj veš d mava tak al tak puno skupnih stvari in se mi ne da zaj again pisat katere ampak ja lej šeenkt ti morm povedat da ljubim tvoje artanje in zmer ko zagledam tvoje izdelke je sm ko da se mi je alah prkazu. just sayin' skratka uživaj, probi bit aktivna in predvsem hvala za prijavo drgač pa hahha omg uno
Koda:
to majkemi d znam že na pamet od ush reklam ej haha drgač pa saj veš da si perfektna in obožujem tvoje laseke c: aja pa nick je šikkkan :'3

@with love, jana.
hahaha mjakemi da js tut znam. usak dan vidim kako reklamo za zdravila. majo že pa tak 100 let isto to na koncu.
i'm not perfect ><. but anyway...tnx. :p

Nazaj na vrh Go down
idgaf
n a d z o r n i k
n a d z o r n i k

• kraj : rovte
• prispevki : 150

ObjavljaNaslov sporočila: Re: dejávu   Sre Apr 25, 2012 3:01 am

samo rees, tebe pa na skorm vsakem forumu srečam :o :3
no ja, recimo. meni ne delujejo neke cigumigu ampak bolj: šiptarsko. čeroau šiptarske muzike niso slabe. hec,hec.
+ se srinjam da si ti pesmističen človek, in daješ optimsitične predloge xd čprau nevem kak gre to skup..

* So what we get drunk So what we smoke weed We're just having fun We don't care who sees So what we go out That's how its supposed to be Living young and wild and free
Yeah, uh you know what? It's like I'm 17 again Peach fuzz on my face Lookin', on the case Tryna find a hella taste Oh My God, I'm on the chase Chevy, its gettin' kinda heavy, relevant, sellin' it Dippin' away, time keep slippin' away Zip in the safe, flippin' for pay Tippin' like I'm drippin' in paint Up front four blunts, like "Khalifa put the weed in a J"
Nazaj na vrh Go down
lavidadiley.
š e f i c e
š e f i c e

• prispevki : 453

ObjavljaNaslov sporočila: Re: dejávu   Sre Apr 25, 2012 3:05 am

omojbog, kok si ti luštna. *w*
drugač pa umjaa. mava dons skupnih stvari into. c:
welcome & have fun.
Nazaj na vrh Go down
http://teens-tv.slovenianforum.com
Sponsored content